Yhteystiedot

TYÖKALUASIOISSA TEITÄ PALVELEVAT


Myynti ja asiakaspalvelu (09) 774 3460

Juhani Ritakallio, 050 382 4050, juhani.ritakallio@kauppa-oy.fi
Juha Virkamäki, 050 307 7626, juha.virkamaki@kauppa-oy.fi
TJ Tapio Kärkkäinen, 0400 770 984, tapio.karkkainen@kauppa-oy.fi

Työvaate- ja suojainmyynti (09) 7743 4622
Virpi Vettenranta, 050 320 2020, virpi.vettenranta@kauppa-oy.fi

Varasto ja tekninen myyntineuvonta (09) 7743 4617
Markku Ilvesaho, markku.ilvesaho@kauppa-oy.fi

Alue-edustajat
Pohjois-Suomi: Markku Laukka, 050 469 8880, markku.laukka@kauppa-oy.fi
Häme, Päijät-Häme ja Keski-Suomi: Jouko Karvonen, 040 589 1217, jouko.karvonen@kauppa-oy.fi
Uusimaa, Magnus Lindgren, 0500 467 265, magnus.lindgren@kauppa-oy.fi

Laskutus ja ostoreskontra (09) 7743 4612

kauppaoy@kauppa-oy.fi

International Sales

Ruslan Erlih, +358 50 439 71 75, ruslan.erlih@kauppa-oy.fi

Käyntiosoitteemme:

Kauppa Osakeyhtiö
Valuraudankuja 6
00700 Helsinki
(Malmi lentoaseman sisäänajotietä vastapäätä)


Näytä suurempi karttaSiirry sivun alkuun